Wizytówki standardowe

Wizytówki Standardowe

Standardowa wizytówka powinna zawierać niezbędne dane potrzebne do szybkiej identyfikacji: nazwa firmy, logo, imię i nazwisko, stanowisko i dane umożliwiające szybki kontakt. Kolorystyka i elementy graficzne powinny nie ograniczać czytelności druku. Wizytówki standardowe drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 350, możliwość zafoliowania w macie, błysku lub folią soft touch. Oferujemy wizytówki standardowe prostokątne, jak również z zaokrąglonymi brzegami. Minimalny nakład 100 sztuk.

 

Wizytówki z lakierem UV

Wizytówki Premium UV

Wybiórcze lakierowanie UV tworzy przezroczystą i błyszczącą warstwę na powierzchni drukowanej grafiki. Pozwala ona na zwrócenie uwagi na ważne aspekty wydrukowanego projektu, lub na tworzenie subtelnych elementów, które są widoczne tylko w świetle. Minimalny nakład 100 sztuk.

 

Wizytówki z hotstampingiem
Nowe kolory folii HS

Wizytówki Hot Stamping

Wizytówki firmowe to narzędzie biznesowe, które już na pierwszy rzut oka odzwierciedla standardy przedsiębiorstwa. W naszej drukarni oferujemy szereg uszlachetnień, czyniących wizytówki bardziej profesjonalnymi i eleganckimi. Najpopularniejszą metodą uszlachetnienia jest aktualnie hotstamping,czyli wybiórcze złocenie i srebrzenie.  Minimalny nakład 100 sztuk

Wizytówki na papierze matalicznym

Wizytówki Sirio Pearl

Papier Sirio Pearl charakteryzuje się perłowym połyskiem i pięknymi refleksami świetlnymi. Zadruk na papierze Sirio Pearl gwarantuje  ekskluzywny wygląd i świetnie sprawdzi się w takich branżach jak fryzjerstwo, kosmetyka, butiki odzieżowe.

Wizytówki ozdobne

Wizytówki ozdobne

Wizytówki fakturowane

Wizytówki z białym zadrukiem

Wizytówki z białym zadrukiem

Wizytówki Eko

Wizytówki EKO

Wychodząc naprzeciw Eco trendom, oddajemy do Państwa dyspozycji 5 rodzajów papierów ekologicznych. Wizytówki na podłożach ekologicznych podkreślają nie tylko nowoczesny charakter przedsiębiorstwa, ale i jego świadomość ekologiczną.

Wizytówki Multiloft

Wizytówki Multiloft

Wizytówki MultiLoft składają się z trzech sklejonych ze sobą warstw papieru. Zewnętrzne warstwy są zrobione z podłoża w kolorze białym lub na podłożu ekologicznych.
Pomiędzy nimi znajduje się warstwa kartonu barwionego, do wyboru aż 13 kolorów. Zamiast barwnego kartonu możemy użyć również podłoża białego lub ekologicznego.
Oprócz wyglądu, wizytówki MultiLoft wyróżnia przede wszystkim grubość.

 

Naklejki prostokątne
Własny format naklejki

Naklejki prostokątne

	Naklejki okrągłe

Naklejki okrągłe

Naklejki prostokątne Hot stamping
Własny format naklejki

Naklejki prostokątne Hot stamping

Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów i nowoczesnych technik, nasze naklejki są odporne na uszkodzenia i zachowują swój piękny wygląd przez długi czas.

W ofercie mamy 8 rodzajów folii o różnych kolorach i wykończeniach, dzięki czemu można dopasować naklejkę do indywidualnych potrzeb i preferencji. Złota, srebrna i miedziana folia dodają elegancji i szyku, natomiast różowe złoto, niebieska, czerwona, zielona i fioletowa pozwalają na dodanie odrobiny koloru i oryginalności.

Technika hot stamping pozwala na precyzyjny i trwały wydruk, dlatego nasze naklejki są idealne do ozdabiania produktów i opakowań. Logotypy oraz teksty są wyraźne i czytelne, a dzięki temu  naklejki stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm chcących wyróżnić się na rynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naklejek prostokątnych wykonanych z folii i ozdobionych techniką hot stamping.

Naklejki okrągłe hot stamping
NOWOŚĆ

Naklejki okrągłe hot stamping