Wizytówki online

Projektowanie wizytówek

Kreator wizytówek jest łatwym i szybkim sposobem na to, aby stworzyć własny, stylowy identyfikator. Na naszej stronie bez problemu przeprowadzą Państwo samodzielnie projektowanie wizytówek. Umożliwi to nasz program do wizytówek, który zawiera ciekawe funkcje pozwalające na dowolne modyfikowanie projektu. Dzięki temu systemowi można stworzyć wizytówki online idealnie dopasowane do Państwa upodobań, a następnie zlecić ich wydruk. Jeśli chodzi o wygląd wizytówki wzory można wybierać spośród wielu dostępnych propozycji albo też wgrać własną grafikę, która uczyni produkt końcowy jeszcze bardziej unikatowym.

Projektowanie wizytówek z pomocą naszego narzędzia daje Państwu szereg korzyści. Program umożliwi stworzenie wizytówki online na papierze standardowym, ekologicznym lub eleganckim. Kreator wizytówek pozwala dobrać najlepszą dla Państwa projektu gramaturę papieru, format i inne zmienne, wpływające na końcowy efekt. Jeśli chcą Państwo samodzielnie stworzyć wizytówki wzory, które prezentujemy znacznie to ułatwią. Dostępny na stronie program do wizytówek jest intuicyjny, dzięki czemu każdy poradzi sobie ze stworzeniem  atrakcyjnej wizytówki online.

 

Wizytówki Standardowe

Wizytówki Standardowe

Standardowa wizytówka powinna zawierać niezbędne dane potrzebne do szybkiej identyfikacji: nazwa firmy, logo, imię i nazwisko, stanowisko i dane umożliwiające szybki kontakt. Kolorystyka i elementy graficzne powinny nie ograniczać czytelności druku. Wizytówki standardowe drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 350, możliwość zafoliowania w macie, błysku lub folią soft touch. Oferujemy wizytói standardowe prostokątne, jak również z zaokrąglonymi brzegai. Minimalny nakład 100 sztuk.

 

Wizytówki Premium UV

Wizytówki Premium UV

Wybiórcze lakierowanie UV tworzy przezroczystą i błyszczącą warstwę na powierzchni drukowanej grafiki. Pozwala ona na zwrócenie uwagi na ważne aspekty wydrukowanego projektu, lub na tworzenie subtelnych elementów, które są widoczne tylko w świetle. Minimalny nakład 100 sztuk.

 

Wizytówki Złoto i Srebro

Wizytówki Złoto i Srebro

Wizytówki firmowe to narzędzie biznesowe, które już na pierwszy rzut oka odzwierciedla standardy przedsiębiorstwa. W naszej drukarni oferujemy szereg uszlachetnień, czyniących wizytówki bardziej profesjonalnymi i eleganckimi. Najpopularniejszą metodą uszlachetnienia jest aktualnie hotstamping,czyli wybiórcze złocenie i srebrzenie.  Minimalny nakład 100 sztuk

Wizytówki Sirio Pearl

Wizytówki Sirio Pearl

Wizytówki drukowane na perłowym papierze Sirio Pearl, dostępnym w 5 wariantach kolorystycznych: polarna biel, perłowy, platynowy, złoty, (ostatni nie wiem co to). Wizytówka druowana na papierze o gramaturze 350 gram. Możliwość druku standardowej wizytówki prostoątnej, lub z zaokrąglonymi rogami. Minimalny nakład 100 sztuk.

Wizytówki ozdobne

Wizytówki ozdobne

Wizytówki fakturowane

Wizytówki ECO

Wizytówki ECO

Wychodząc naprzeciw Eco trendom, oddajemy do Państwa dyspozycji 5 rodzajów papierów ekologicznych. Wizytówki na podłożach ekologicznych podkreślają nie tylko nowoczesny charakter przedsiębiorstwa, ale i jego świadomość ekologiczną.

Wizytówki Multiloft

Wizytówki Multiloft

Wizytówki MultiLoft składają się z trzech sklejonych ze sobą warstw papieru. Zewnętrzne warstwy są zrobione z podłoża w kolorze białym lub na podłożu ekologicznych.
Pomiędzy nimi znajduje się warstwa kartonu barwionego, do wyboru aż 13 kolorów. Zamiast barwnego kartonu możemy użyć również podłoża białego lub ekologicznego.
Oprócz wyglądu, wizytówki MultiLoft wyróżnia przede wszystkim grubość.

 

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Materiały reklamowe

Brilliant marketing ideas deserve to be presented beautifully. Easily design your advertising and marketing material that impresses your audience

Ulotki

Ulotki

Profesjonalne ulotki reklamujące Twoją firmę.

Dobrze zaprojetowana ulotka zwiększa konkurencyjność na rynku. 

 

 

Ulotki składane

Ulotki składane

Profesjonalne ulotki reklamujące Twoją firmę.

Dobrze zaprojetowana ulotka zwiększa konkurencyjność na rynku.