Wizytówki online

Projektowanie wizytówek

Kreator wizytówek jest łatwym i szybkim sposobem na to, aby stworzyć własny, stylowy identyfikator. Na naszej stronie bez problemu przeprowadzą Państwo samodzielnie projektowanie wizytówek. Umożliwi to nasz program do wizytówek, który zawiera ciekawe funkcje pozwalające na dowolne modyfikowanie projektu. Dzięki temu systemowi można stworzyć wizytówki online idealnie dopasowane do Państwa upodobań, a następnie zlecić ich wydruk. Jeśli chodzi o wygląd wizytówki wzory można wybierać spośród wielu dostępnych propozycji albo też wgrać własną grafikę, która uczyni produkt końcowy jeszcze bardziej unikatowym.

Projektowanie wizytówek z pomocą naszego narzędzia daje Państwu szereg korzyści. Program umożliwi stworzenie wizytówki online na papierze standardowym, ekologicznym lub eleganckim. Kreator wizytówek pozwala dobrać najlepszą dla Państwa projektu gramaturę papieru, format i inne zmienne, wpływające na końcowy efekt. Możliwości jest naprawdę wiele, wybierając odpowiednie szablony wizytówek, mogą Państwo wykonać bardzo różnorodne modele, w tym: wizytówki multiloft, hot stamping, sirio pearl, premium UV, a także wiele innych. Jeśli chcą Państwo samodzielnie stworzyć wizytówki wzory, które prezentujemy, znacznie to ułatwią. Dostępny na stronie program do wizytówek jest intuicyjny, dzięki czemu każdy poradzi sobie ze stworzeniem atrakcyjnej wizytówki online.

Zaprojektuj wizytówki i zaprezentuj swoją firmę w oryginalny sposób! Indywidualny projekt wizytówki — stworzony przez Ciebie, pozwoli Ci się wyróżnić i lepiej zapadnie w pamięci klientów i kontrahentów.

 

Wizytówki standardowe

Wizytówki Standardowe

Standardowa wizytówka powinna zawierać niezbędne dane potrzebne do szybkiej identyfikacji: nazwa firmy, logo, imię i nazwisko, stanowisko i dane umożliwiające szybki kontakt. Kolorystyka i elementy graficzne powinny nie ograniczać czytelności druku. Wizytówki standardowe drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 350, możliwość zafoliowania w macie, błysku lub folią soft touch. Oferujemy wizytówki standardowe prostokątne, jak również z zaokrąglonymi brzegami. Minimalny nakład 100 sztuk.

 

Wizytówki z lakierem UV

Wizytówki Premium UV

Wybiórcze lakierowanie UV tworzy przezroczystą i błyszczącą warstwę na powierzchni drukowanej grafiki. Pozwala ona na zwrócenie uwagi na ważne aspekty wydrukowanego projektu, lub na tworzenie subtelnych elementów, które są widoczne tylko w świetle. Minimalny nakład 100 sztuk.

 

Wizytówki z hotstampingiem

Wizytówki Hot Stamping

Wizytówki firmowe to narzędzie biznesowe, które już na pierwszy rzut oka odzwierciedla standardy przedsiębiorstwa. W naszej drukarni oferujemy szereg uszlachetnień, czyniących wizytówki bardziej profesjonalnymi i eleganckimi. Najpopularniejszą metodą uszlachetnienia jest aktualnie hotstamping,czyli wybiórcze złocenie i srebrzenie.  Minimalny nakład 100 sztuk

Wizytówki na papierze matalicznym

Wizytówki Sirio Pearl

Papier Sirio Pearl charakteryzuje się perłowym połyskiem i pięknymi refleksami świetlnymi. Zadruk na papierze Sirio Pearl gwarantuje  ekskluzywny wygląd i świetnie sprawdzi się w takich branżach jak fryzjerstwo, kosmetyka, butiki odzieżowe.

Wizytówki ozdobne

Wizytówki ozdobne

Wizytówki fakturowane

Wizytówki Eko

Wizytówki EKO

Wychodząc naprzeciw Eco trendom, oddajemy do Państwa dyspozycji 5 rodzajów papierów ekologicznych. Wizytówki na podłożach ekologicznych podkreślają nie tylko nowoczesny charakter przedsiębiorstwa, ale i jego świadomość ekologiczną.

Wizytówki Multiloft

Wizytówki Multiloft

Wizytówki MultiLoft składają się z trzech sklejonych ze sobą warstw papieru. Zewnętrzne warstwy są zrobione z podłoża w kolorze białym lub na podłożu ekologicznych.
Pomiędzy nimi znajduje się warstwa kartonu barwionego, do wyboru aż 13 kolorów. Zamiast barwnego kartonu możemy użyć również podłoża białego lub ekologicznego.
Oprócz wyglądu, wizytówki MultiLoft wyróżnia przede wszystkim grubość.

 

Wizytówki kolorowe podłoża

Wizytówki kolorowe podłoża

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Materiały reklamowe

Drukowane materiały reklamowe to doskonały sposób na promowanie swojej firmy. Jeśli chcą Państwo w efektywny i zarazem ekonomiczny sposób rozreklamować własną działalność, nasza oferta jest dla Was. Wykonujemy vouchery, plakaty, ulotki, teczki ofertowe, banery oraz roll up'y. Umożliwiamy pełną personalizację każdego zlecenia. U nas możliwe jest projektowanie ulotek online, projektowanie banerów, oraz każdej innej dostępnej formy. Dzięki temu stworzą Państwo materiały reklamowe idealnie dopasowane do własnych potrzeb, specyfiki firmy oraz swojego gustu.

Zaprojektuj własne materiały reklamowe lub wybierz proponowane przez nas szablony i skutecznie wypromuj swoją markę!

Ulotki

Ulotki

Profesjonalne ulotki reklamujące Twoją firmę.

Dobrze zaprojetowana ulotka zwiększa konkurencyjność na rynku.